İntema'dan Modern Mutfaklar

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden İntema'dan Modern Mutfaklar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Gönülce
  Özel Üye
  Reklam

  İntema'dan Modern Mutfaklar

  Reklam  İntema'dan Modern Mutfaklar

  Forum Alev


  İntema'dan modern mutfaklar

  Herkes "ada"da buluşuyor
  İntema Mutfak, evini yakın dostlarıyla paylaşmayı seven, yarattığı eşsiz sofralarla mutfağını sevdiklerinin buluşma noktası haline getirmeyi isteyenler için "ada" mutfağı yarattı.

  Yoğun kullanıma açık ada üniteli modelin geniş tezgah yüzeyi sayesinde, kalabalık aileler ve arkadaş gruplarının kullanımına uygun bir alan yaratılıyor. Koyu kahverengi mat lake kapaklar, beyaz koryan tezgahla kombine edildiğinde mekanın genişliğine genişlik katıyor.

  Hem şık, hem pratik
  İntema Mutfak, mutfak ve salonun bir arada olduğu mekanlarda yerden tasarruf ederken tasarımı da ihmal etmiyor. Kar beyazı mat lake "Skala" kapaklar, mutfakta geçirilecek kısa zamanı unutulmaz kılıyor. Salonla iç içe tasarlanan "açık mutfak", küçük alanlarda pratik kullanım sağlıyor.

  Lake mutfaklar göz kamaştırıyor
  Mutfağın merkezine konan mercan rengi mat lake "Skala" ada ünite, göz alıcı rengiyle mekanın havasını değiştirirken, ihtiyaç duyulan tüm malzemeler el altında saklanabiliyor. Ada mutfaklar, pratik kullanım avantajının yanı sıra mat lake kapaklarla kombinlenerek şık bir görünüm sağlıyor.


 2. 2
  sagocu_kız
  Bayan Üye

  --->: İntema'dan Modern Mutfaklar

  Reklam  İntema Mutfak..
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi