Neurofeedback Yöntemi Artık Izmir'de

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Çocuk Sağlığı ve Bakımı Bölümünden Neurofeedback Yöntemi Artık Izmir'de ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  b_nadas
  Yeni Üye
  Reklam

  Neurofeedback Yöntemi Artık Izmir'de

  Reklam  Neurofeedback Yöntemi Artık Izmir'de

  Forum Alev
  Merkezimiz, neurofeedback ve biofeedback sistemleri ile, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktif Bozukluk (DEHB) terapileri, sınavlara yönelik dikkat ve konsantrasyon arttırıcı sınav terapileri, strese karşı rahatlamayı ve gevşemeyi sağlayan nefes ve kalp hızı değişkennliği terapileri ve çeşitli terapiler uygulamaktadır.
  Biz, merkezimizde hiperaktif çocuklarımızın yaşadıkları dikkati tek bir noktaya odaklayamama ve organize olamama gibi sorunların çözümlenmesinde protokoller geliştirip uyguluyoruz. Çocuk zamanla odaklanmasını dengeleyip ilgisini tek bir noktaya vermeyi öğreniyor. Terapi sonucunda dikkatlerini yoğunlaştırmayı ve başladıkları işleri bitirmeyi öğreniyorlar. Yöntemle ders dinlemelerinde,yazıları tamamlamalarında ciddi değişimler sağlanıyor. Dinlemekte ya da direktiflere uymakta yaşanan zorluklar önemli ölçüde azaltılıyor. Dikkatlerini daha uzun sureli toplamaları sağlanıyor.
  Bu terapiler psikolog ve psikolojik danışmanlar tarafından seanslar halinde yapılmaktadır. Seanslarımız ortalama 30 dakikadır. Merkezimizde uygulanan bu seanslarda, kişiye hiçbir fiziksel ve kimyasal veya elektrik, ışık, ışın, ilaç ve bunun gibi maddeler verilmemekte, bunun yerine kişiden çeşitli fiziksel ve nörolojik verileri alarak kişiye geri yansıtmaktayız.

  Psikolog Burçin NADAS

  Ayrıntılı bilgi için;

  0232 421 40 70

  Şair Eşref Bulvarı 82/1 Şair Apt. D:2
  Alsancak/İZMİR 2. 2
  VESLiHAN
  Bayan Üye

  Cevap: Neurofeedback Yöntemi Artık Izmir'de

  Reklam  Günümüzün en yaygın çocuk hastalıkları arsında hiper aktivite ve dikkat dağınıklığı gelmektedir.Bu durumda çocuk psikiyatrı ile görüşmek ve çocuğun bu durumundan kurtulması ve tedavi edilmesi için çabalamak gerekmektedir.+ Yorum Gönder
neurofeedback izmir,  neurofeedback tedavisi izmir,  neurofeedback
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi