Uzun kulak ailesi

+ Yorum Gönder
Çocuklarımız ve Çocuk Masalları Bölümünden Uzun kulak ailesi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  xRockİnGirLx
  Süper Moderator
  Reklam

  Uzun kulak ailesi

  Reklam  Uzun kulak ailesi

  Forum Alev
  Bir gün uzun kulak ailesinden büyük anne nemborg ve büyük baba rectron tatile çıkmak isterler.
  isterler fakat torunları onları bırakmak istemiyordur büyükanne nemborg torunlarınında yanında götürmek istiyordur ve kızı jelly ye şöyle der; jerry mary cek leon edvırd ve maykıl bizimle gelsin der kızı jelly bunu kabul eder gitmeden önce edvrd bir hayal kurar büyükannesinin ve büyükbabasının onları bir bolo ya götürdüğünü düşünür ve orda kardeşleriyle birlikte sahneye çıkıp şarkı söylediğini hayal ederken bir anda gitme saati gelmiştir. büyükbabası edvrd ve kardeşlerine bavullarını hazırlamasını söyler. Hep birlikte bavullarını hazırlayarak aşağı ya inerler ve yola koyulurlar.
  1 saat sonra tatil köyüne varırlar edvrd ve kardeşleri çok mutlu bir şekilde bavullarıyla odalarına çıkarlar ve hemen eşyalarını yerleştirerek aşağıya havuza inerler havuzda oyun oynarlar daha sonra yukarıya çıkıp üstlerini değiştirirler.Akşam yemeğine inerler hepsi birlikte çok şık giyinmişlerdir. yemeklerini yedikten sonra büyükannesi ve büyükbabası onlara bir süpriz yaparlar bir boloya gideceklerini söylerler ve boloyo doğru yola çıkarlar.az sonra boloya varmışlardır boloda bir yarışma olduğunu gören edvrd bunu kardeşlerine söyliyerek bu yarışmaya katılırlar. yarışma şarkı yarışmasıdır ve yarışma başlar edvrd ve kardeşleri sahneye çıkarak şarkı söylerler. daha sonra yarışmaya katılan diğer şarkıcılarda şarkılarını söyler. yarışmanın birincisi açıklarınır. yarışmanın birincisi edvrd ve kardeşleridir daha sonra hepsi birer madalya alır.
  edvırd kardeşleri çok mutludur edvırd içinden rüyalarının gerçek olduğuna inanır .

 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: Uzun kulak ailesi

  Reklam  Çocukların en büyük mirasları enerjileri ve hayalleridir. Masallar onların hayal güçlerini geliştirip sınır tanımayan düşüncelere doğru götürecektir.+ Yorum Gönder
uzun kulak ailesi isimleri,  uzun kulak ailesi karakterleri,  uzun kulak ailesi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi