Viticolor Jel ile Vitiligo Kamuflajı

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Cilt Hastalıkları Bölümünden Viticolor Jel ile Vitiligo Kamuflajı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Kharadun
  Yeni Üye
  Reklam

  Viticolor Jel ile Vitiligo Kamuflajı

  Reklam  Viticolor Jel ile Vitiligo Kamuflajı

  Forum Alev
  Viticolor Jel, vitiligo kapatıcıları arasında popüler bir yere sahip ve hakkındaki tecrübelerimi nihayet sizlerle paylaşıcak fırsatı bulabildiğim için mutluyum. Bu yaz hemen hemen tüm deniz seferlerimde kullandığım Viticolor Jel'le ilgili ilk izlenimimi sizlere aktaracak olsaydım eğer, ''kapatıcılığı kötü, hissettirdiği tam bir fiyasko'' der geçerdim.

  Kullanım talimatlarındaki yazılı metin doğrultusunda hareket edildiği takdirde kullandıkça uzmanlaşıyor insan, her kullanımda daha iyi netice alınıyor.

  Bel kemiğimim her iki yanında nokta nokta olan beyazlıklarımı kapatmak itiraf etmeliyim ki çok kolay olmadı. İyi bir el yeteneği gerektiriyor daha doğrusu iyi bir çizim yeteneği gerekti benim için. Dikkatli bir şekilde minik minik olan beyazlıklarıma jeli sürdükten sonra keskin bir ayrım olmaması için o bölgenin geneline ince bir katman sürerek(ben cila atmak diye niteliyorum) işlemi bitiriyorum. Esmer tenli olduğum için bir uygulamada tamamını kapanmıyor, oyüzden aynı işlemi kuruyunca tekrar uyguluyorum.
  Viticolor Jel'i ilk kullandığım zamanlarda etkisinden çok hoşnut değildim, hatta sürmemiş olmayı dilediğim oldu. Tenime çok belirgin turumcumsu bir renk vermişti ve daha çok dikkat çekmişti. Tecrübe burada da devreye giriyor işte.


  Viticolor Jel'i sürdükten sonra denildiği gibi 5-6 gün dayanıklılığı koruyacağını düşünmemiştim. Kullanıma bağlı olarak renk, 4-5 günde yavaş yavaş açılmaya başlıyor. Denize gittiğimde iki günde bir, normal günlerde ise 4-5 gün arayla açılan yerlere tekrar uyguluyorum.
  Viticolor Jel'i eczanelerde bulmak kolay değil ama 1-2 saat içinde ecza depolarından getirtebiliyorlar.

  Önceki yazılarımda ceviz kabuğu ile vitiligo kamuflajından bahsetmiştim. Uygulama zaman alıcı olmasına rağmen hiç bir yan etkisi bulunmadığını da eklemiştim. Özellikle acil bir işiniz çıktığında zaman alıcı olması can sıkabiliyor. Hem zaman alıcılığından hem de ceviz kabuğu lekesinden bıkmış biri olarak Viticolor Jel'den memnun kaldığımı itiraf etmeliyim. İçinden çıkan küçük paletiyle az alanlarda vitiligosu kalmış kişiler için ideal kapatıcılık sağlıyor ve fazla uğraşmadan vitiligodan bozulan moraller normale dönebiliyor.

  Kaynak: http://vitiligosuz.blogspot.com/2011...i-koruyan.html 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: Viticolor Jel ile Vitiligo Kamuflajı

  Reklam  ellerimde kullanıcam , sonuç alırmıyım sizce? yada bu jel in açık yada koyu gibi kombinleri varmıdır acabaa ? 3. 3
  Ziyaretçi
  Yemin ederim ki para tuzagi hic bi faydasi olmadigi gibi ellerim ala bula kirmizi komik bi hal aldi iki uc gun disari cikamadm eski vitiligolu halime sukrettim iade de almiyorlar kibarca kazik yedimm+ Yorum Gönder
viticolor kullananlar,  viticolor jel kullananlar,  viticolor jel yorumlar,  viticolor,  viticolor jel kullananların yorumları
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi