Cabal Online Nedir Nasıl oynanır !!!

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Cabal Online Bölümünden Cabal Online Nedir Nasıl oynanır !!! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  leon_sailor
  Usta Üye
  Reklam

  Cabal Online Nedir Nasıl oynanır !!!

  Reklam  Cabal Online Nedir Nasıl oynanır !!!

  Forum Alev
  Pek çok arkadaşımız cabalonline nasıl bir oyun diye soruyor.Özellikle knightonline dan bıkan yada koxp gibi illetlerden bunalanlar bir çıkış yolu,ümidi arıyor.Cabal bu aranan kan olabilirmi?
  Hemen ilk sözümüz şu ki bu oyunda çokda fazla yapışkan insan bulamazsınız.Etrafınızda coin,item diye dolanan birini arasanız da bulmanız çok zor zira yaş ortalaması 20 civarlarında..

  1- Knightonline oynayan arkadaşlar bilirler Usko serverinda premium üye değilseniz oyuna girmekte inanılmaz zorluklarla karşılaşırsınız.Cabal online oynuyorsanız böyle bir durumla karşılaşmazsınız.
  2- Knightonline da levelinizi son seviyeye getirmek için 8 ila 12 ay belki daha fazla süre lvl kasarsınız birileri gider makro kurar emek hırsızlığı yapar siz bakarsınız.Cabal online oyuncuları lvl için kasılmazlar.En yüksek mertebeye ortalama bir oyuncunun gelmesi 3-4 aydan fazla sürmez.
  3- Lag denen şey sizin için hikayedir.Oyunun yapımcıları çok oyuncu var yetişemiyoruz gibi bir bahane ile lag problemlerini geçiştiremezler çünki herkes parasını verip oynamaktadır.
  4- Para demişken Ko da sağlam bir char demek dolar demektir.Ko da bir silah için ödeyeceğiniz para ile cabal online da 1 yıl rahatça oynar kendi elde ettiğiniz itemlerle (herkesin süper itemlere ulaşma şansı vardır.) oynar pvp nin zevkine varırsınız.Karşınıza 10 bin dolar harcayıp GM lerle işbirliği yapmış charlar çıkmaz.
  5- Combo hack denen bir şeyle karşılaşmazsınız.Oyuncular oyunun kendisinde varolan combo tekniklerini geliştirmekle uğraşırlar.Yani combo yapmak için program değil yetenek kullanırlar.
  5- Son olarak her zaman müşteri olduğunuzu hissedebilirsiniz.Gelişmiş web yardımı ve türkçe sayfalarının dışında cabal da Türk GM ler ve GA (oyunculardan seçilen yardımcılar) da mevcuttur.

  Son not Anvilin başında dua ederek beklemektense kendi iteminizi üretim levelinizle kendiniz yapın gelin Cabal'ın tadını çıkarın  iyi forumlar... 2. Alev
  Özel Üye

  Cabal Online Nedir Nasıl oynanır !!! Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi