Telefonla Twitter Kullanmak

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Telefonla Twitter Kullanmak ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  xRockİnGirLx
  Süper Moderator
  Reklam

  Telefonla Twitter Kullanmak

  Reklam  Telefonla Twitter Kullanmak

  Forum Alev
  Twitter için çıkan yardımcı servislerin ardı arkası kesilmiyor. Bunların en ilginçlerinden biri ise sizi klavyenin tuşlarına basmaktan bile kurtarıyor.

  Tweetcall adlı servis sayesinde bilgisayar başında olmanız, hatta internete bağlı olmanız bile gerekmiyor. Şu an ABD'deki kullanıcılar için geçerli olan bu servisi kullanmak için telefon sahibi olmanız yeterli. Telefonunuzdan 1-877-TWEETCALL'u (1-877-893-3822) arıyor, 140 karakteri geçmeyecek mesajınızı söylüyor ve telefonu kapıyorsunuz.


  Tweetcall ile telefonla 'tweet'lemek mümkün hale geliyor.
  Gönderdiğiniz sesli mesajınız Twitter'daki hesabınıza yeni bir "tweet" olarak ekleniyor. Tabii bu işlem için tweetcall'a üye olmanız ve istenilen birkaç özel bilgiyi vermeniz gerektiğini de ekleyelim. Tweetcall servisini sunan Quicktate adlı firma bu işin dışında iPhone, Blackberry gibi akıllı telefonlara gelen sesli mesajları yazılı olarak okuma imkanı da sunuyor.

 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Telefonla Twitter Kullanmak

  Reklam  twitter facebook yada diğerleri artık akıllı telefonlarda uygulamaları var kullanıcı adı parola girdiğinde otomatik bağlanıyorsun otomatik bildirimler alıyorsun cevap verebiliyorsun+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi