50 yeni LG Windows telefonu

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden 50 yeni LG Windows telefonu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  LoveNess
  Bayan Üye
  Reklam

  50 yeni LG Windows telefonu

  Reklam  50 yeni LG Windows telefonu

  Forum Alev
  LG Electronics, Akıllı Telefonlar Üzerine Microsoft ile İşbirliğini Geliştiriyor.
  Yeni atılım sonucu, LG Electronics, Windows’u smartphone’ların (akıllı telefonlar) temel işletim sistemi haline getirecek ve hem portföyündeki Windows telefonların sayısını hem de dağıtımını yaptığı Windows telefonların toplam hacmini artıracak.
  LG tarafından sunulan Windows telefonlarının miktarında 2009 yılında on katı kadar bir artış meydana gelecek ve LG, 2012 yılında tek başına pazara 26 yeni Windows telefonu sunacak. Genel itibarıyla anlaşma, 50 yeni LG Windows telefonu ile sonuçlanacak.

  “Windows’u kullanan yeni LG telefonları, dinamik bir şekilde büyüyen bu pazardaki heyecandan yararlanacaktır,” diyen LG Electronics CEO’su Yong Nam sözlerini şöyle sürdürdü, “Windows platformu, internet ile PC’yi bağlayan, esnek ve tüketici dostu bir yazılım oluşturarak, telefonlarımıza, artan sayıda segmente ve pazara hitap etmelerini sağlayan zengin özellikler katmaktadır.”

  “Windows telefonları, kişilerin, en çok ilgilendikleri servislere, bilgilere ve istedikleri kişilere bağlanabilmeleri için yaşamlarına yayılan dijital deneyimleri kullanmalarına imkân verir,” diyen Microsoft CEO’su Steve Ballmer ise şöyle devam etti, “Windows yazılımını LG’nin tasarım liderliği ile bütünleştirmek, insanların hayatlarını zenginleştirmeye yardımcı olan yeni deneyimler getirecektir.”
  Anlaşma ayrıca her iki şirketin de AR&GE çalışmaları için ortak ekipler kurması ve donanım ile yazılım arasındaki sıkı bütünleşme üstüne kurulan, güçlü özelliklere sahip telefonlar yaratmaya odaklanmayı da içeriyor. Aynı zamanda söz konusu anlaşma, bu telefonların tüm dünyadaki pazarlarda çeşitli fiyatlardaki erişim alanlarını genişletmek amacıyla yürütülecek ortak pazarlama çabalarını da detaylandırıyor.
  Bu anlaşma, birleşik mobil cihaz işinde stratejik işbirliğini devreye sokan ve LG ile Microsoft tarafından 3 Kasım 2008 tarihinde imzalanan ön anlaşmayı takip ediyor.

 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: 50 yeni LG Windows telefonu

  Reklam  genelde vindows tabanlı telefonlatı mikrosoftun kendisi ve nokia kullanıyordu bir kaç eski pda hariç yeni nesil telefonlarda genellikle google işletim sistemi hakim+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi