Facebook Ücretli Mi Oluyor?

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Facebook Ücretli Mi Oluyor? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Gölge Adam
  Usta Üye
  Reklam

  Facebook Ücretli Mi Oluyor?

  Reklam  Facebook Ücretli Mi Oluyor?

  Forum Alev
  Sosyal network platformu yakında en büyük probleminiz haline gelebilir. Gerekli altyapının oluşturduğu maliyetler gittikçe artmaktayken gelirler sabit kalıyor.

  İsviçre haber portalı 20Minuten'in sektörle ilgili farklı blog'lardan edindiği bilgiye göre Facebook, sahip olduğu ağ üzerinden nasıl ek kazanç elde edebileceğini planlıyor. Bu planlar arasında ise genellikle kullanıcıya iki farklı hesap sunma seçeneği beliriyor: Kısıtlı erişime sahip ücretsiz bir hesap ve tüm Facebook'a erişim sağlayan ücrete tâbi (Premium) bir hesap. Kullanıcı verilerinin üçüncü kişilere satılması da tartışılan konular arasında yer alıyor.

  Analistlere göre Facebook'un hisse satışıyla elde ettiği 500 milyon dolarlık sermayenin büyük bir kısmı harcanmış durumda. Eğer büyüme oranları durursa peşin para stokları 2009'daki piyasa durgunluğunda tamamen eriyebilir.

  Facebook 140 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile internetteki en hızlı büyüyen sosyal network ağı. Ortalama bir kullanıcının 100 arkadaşı var, günde tahminen 30 milyon resim gönderiliyor. Dünya çapında her gün 200.000'in üzerinde yeni kullanıcı portala üye oluyor.

  (CHIP) 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Facebook Ücretli Mi Oluyor?

  Reklam  o tarihlerde sorulmuş bu soru yani dokuzyıl olmuş facebook ücretlimi oluyor diye ama halen omadı yıl 2016 demekki öyle bişey yok ama ücretli olursa kullanıcı sayıcı azalır yarı yarıya oda en az+ Yorum Gönder
content
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi