Samsung'dan ödüllü online macera oyunu

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Samsung'dan ödüllü online macera oyunu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  xRockİnGirLx
  Süper Moderator
  Reklam

  Samsung'dan ödüllü online macera oyunu

  Reklam  Samsung'dan ödüllü online macera oyunu

  Forum Alev
  Teknolojinin iki devi Samsung ve Intel, birlikte hazırladıkları online macera oyunu Siyah Kristal ile internet kullanıcılarına yepyeni ve eğlenceli bir deneyim sunuyor.

  Ülkemizde şimdiye kadar yapılmış en kapsamlı online macera oyunlarından biri olan Siyah Kristal’de kullanıcılar, zeka oyunları ve soru-cevaplar yardımı ile ilerleyerek Siyah Kristal’in gizemini çözmeye çalışıyorlar. Minik bulmacaları çözerek oyunun akışına yardımcı olan kullanıcılar, ayrıca oluşturulan Facebook grubundan ise oyun ile ilgili ipuçlarını düzenli olarak öğrenebiliyor.

  İlk haftanın sonunda kullanıcı sayısı 5.000’e yaklaşan oyunda, ay sonuna kadar, küçük bir isim karışıklığının sebep olduğu karmaşık olaylar zincirinden başarıyla çıkan bir kişi Samsung X360 dizüstü bilgisayar, 10 kişi de Samsung NC10 Netbook kazanma şansını yakalayacak.
 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Samsung'dan ödüllü online macera oyunu

  Reklam  samsun teknolojide aldı başını gitti desek yeridir son yıllarda özellikle telefondaki dünya hakimiyeti neredeyse ıponun tahtını sallayacak duruma gelmiş olmaları güney kore ekonomisi açısından oldukça iyi+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi