Bu aygıt PSP ve iPhone'un özelliklerine sahip

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Bu aygıt PSP ve iPhone'un özelliklerine sahip ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ORKUN
  Usta Üye
  Reklam

  Bu aygıt PSP ve iPhone'un özelliklerine sahip

  Reklam  Bu aygıt PSP ve iPhone'un özelliklerine sahip

  Forum Alev
  Bu aygıt PSP ve iPhone'un özelliklerine sahip  Sony, oyun dünyasının tartışmasız en büyük oyuncularından biri. Taşınabilir oyun cihazları söz konusu olduğunda ise PSP ile liderlik koltuğunu hiç kimselere bırakmayacak gibi görünüyor. Apple, telefon dünyasına sonradan girmiş olmasına rağmen gerek kullanım kolaylığı, gerek arabirimi gerekse çıkardığı fırtına ile iPhone'u en başarılı cep telefonu - PDA konseptlerinin arasına sokmayı başardı.

  Bu iki dünyanın liderinin ortak bir çalışma ile ortaya çıkarabileceği iPhone - PSP karışımı bir cep telefonu - medya gösterici - oyun konsolu, tüm taşınabilir aygıtların sonunu getirebilir gibi görünüyor. Cep telefonlarının en büyük eksikliği olan "doğru dürüst oyun oynatamama" problemi bu tür bir cihazla tarihe karışacak. Medya aygıtlarının ve PSP'nin ise internet bağlantı ve cep telefonu - iletişim konusundaki eksiklikleri de iPhone'un geniş bağlantı seçenekleri ve pratik arabirimi ile çözülecek.

  Elbette şu anda bu tamamen bir "dilek" aşamasında. Ürünün adı bu yüzden iWish (diliyorum) olarak konulmuş. İnternet sanatçısı Mat Brady tarafından geliştirilen bu konsept gerçek olduğu takdirde teknoloji, iletişim ve oyun dünyasında çok büyük fırtınalar koparacağa benziyor.
 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Bu aygıt PSP ve iPhone'un özelliklerine sahip

  Reklam  bu tip oyun sistemleri artık telefonlarda var kimse extradan taşımaz bu tür cihazları mp3 çalarlar oyun makineleri artık yok telefonlarda her şeyi bulmak mümkün+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi