Özel Hoparlörlü Cep Telefonu - Samsung F400

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Özel Hoparlörlü Cep Telefonu - Samsung F400 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ORKUN
  Usta Üye
  Reklam

  Özel Hoparlörlü Cep Telefonu - Samsung F400

  Reklam  Özel Hoparlörlü Cep Telefonu - Samsung F400

  Forum Alev
  Özel Hoparlörlü Cep Telefonu - Samsung F400  Samsung ve Bang&Olufsen ortaklığının ürünü: Müzik tutkunları için F400.

  Samsung, yeni telefonu F400 ile müzik segmentindeki konumunu sağlamlaştırmaya devam ediyor. Telefonun dikkat çeken ilk özelliği, Dual Slider tasarımına sahip olması. Dileyenler, tuş takının açıyormuş gibi, özel hoparlörü açabiliyor.

  Bang&Olufsen'in ICEpower amfi teknolojisini kullanan F400, Smart Bass ve Smart Limiter özellikleri sayesinde zengin, güçlü ve derin bir müzik performansına sahip. Ayrıca, Digital Natural Sound (DNSe) 2.0 teknolojisi ile farklı müzik türleri için ideal ses deneyimini yaşatan F400, seslerin mümkün olduğunca doğal aktarılmasına olanak veriyor.

  Çift yönlü kayan kapağı yukarı doğru açıldığında metalik tuş takımının kullanımına olanak verirken, aşağı açıldığında ise stereo hoparlörleri aktif olan F400 bir müzik çalara dönüşüyor.

  Bilinmeyen şarkıların isimlerini ve kime ait olduklarını, radyo dinlerken ya da telefonu müzik kaynağına yaklaştırınca kolaylıkla bulabilen müzik tanıma (Shazam) uygulaması F400 ile birlikte geliyor. Operatörden bağımsız çalışan uygulamanın kullanılması için gereken tek şey WAP bağlantısı.

  F400 ayrıca, 3.5 mm'lik soketi sayesinde standart kulaklıklarla da uyumlu olarak kullanılabiliyor. Güçlü müzik özelliklerinin yanı sıra; otomatik odaklamalı, 3 megapiksel kamera, FM radyo, Bluetooth, 8GB'a kadar arttırılabilen hafıza kapasitesi ile F400, siyah ve kırmızı olmak üzere iki renk alternatifi ile Haziran ayı itibarıyla Türkiye'de de satışa sunuldu.
 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Özel Hoparlörlü Cep Telefonu - Samsung F400

  Reklam  eski telefon tasarımları düşünüldüğünde oldukça etkileyici bir telefondu ama şimdilerde bu artık üretilmiyor bile ve ondan daha etkili ses kalitesinde telefonlar var+ Yorum Gönder
çift hoparlörlü cep telefonları,  nokia çift hoparlörlü telefonlar
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi