LG’nin yeni cep telefonu modeli KF510 Tanıtımı.

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden LG’nin yeni cep telefonu modeli KF510 Tanıtımı. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Toprak
  Özel Üye
  Reklam

  LG’nin yeni cep telefonu modeli KF510 Tanıtımı.

  Reklam  LG’nin yeni cep telefonu modeli KF510 Tanıtımı.

  Forum Alev
  LG’nin yeni cep telefonu modeli KF510, son derece etkileyici tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
  LG Electronics’in yeni cep telefonu modeli KF 510’da metal dış yüzeyi tamamen kaplayan yıldız tozu grisi (Stardust) ve gün batımı kırmızısı (Sun set) renk seçenekleri bulunuyor. Bu unsur, telefona parlak ve sofistike bir özellik katarken, 10.9 mm’lik ince ve dayanıklı iç kızak, telefonun zarif stilinin altını ustalıkla çiziyor.

  Tuş takımında yer alan parlak LED ışıkları, hafif bir parmak dokunuşuyla aydınlanıyor. Bu da yeni ‘İnteraktif Dokunmatik Aydınlatma’ sistemini kullanarak animasyonlu-çok fonksiyonlu menüde görüntüleri kaydırarak ilerletmeyi sağlıyor.

  LG-KF510 şık tasarımının yanı sıra kaliteli özelliklere de sahip. Bir saniye tepki zamanı ve flaşıyla LG-KF510’un 3MP kamerası kullanıcıya hem hızlı hem de kaliteli çekimler sunuyor. Geliştirilmiş MP3 çalar özelliği ile kullanıcı, şarkıları otomatik olarak listeleyebiliyor veya kategoriler halinde sınıflandırabiliyor. Bu özellikler, kendini LED ekranın parlaklığına göre ayarlayan Otomatik Aydınlatma Kontrolü (Auto Luminance Control / ALC) aracılığıyla şarjdan tasarruf eden uzun ömürlü bir pil ile destekleniyor.

  “2008, cep telefonu tasarımında yeni bir paradigmanın ortaya çıktığı yıldır ve LG bu konuda referans noktasını oluşturmaktadır,” diyen LG Electronics Mobil İletişim Şirketi CEO’su Dr. Skott Ahn sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu alanda lider olduğumuzu kabul ettirdik ve LG-KF510 da cep telefonu portföyümüze yapılan eşsiz bir ilave... Zarif, estetik özellikleri ve üstün teknolojisiyle bu telefon, hem stile hem de öze değer veren, sezgisi güçlü pek çok müşteriye hitap edecek.”
 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: LG’nin yeni cep telefonu modeli KF510 Tanıtımı.

  Reklam  lg görüntüleme teknolojisinde oldukça iyi KF510 telefon tasarım olark etkileyici özellikle taz olarak kullanılabilecek telefonlar arasında gösterilebilir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi