Hayatı kolaylaştıran ev telefonu

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Hayatı kolaylaştıran ev telefonu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  elifizmir
  Özel Üye
  Reklam

  Hayatı kolaylaştıran ev telefonu

  Reklam  Hayatı kolaylaştıran ev telefonu

  Forum Alev
  Hayatı kolaylaştıran ev telefonu  Siemens’in yeni kablosuz telefonu Gigaset AS150, teknolojik özellikleri, rahat kullanımı ve ele avuca sığmayan marifetleriyle telefonla konuşmayı ayrı bir zevke dönüştürecek.


  Işıklandırılmış ekrana, arayan numaraları gösteren CLIP fonksiyonuna, 20 numaraya kadar kayıt yapabileceğiniz telefon rehberine ve son 30 görüşmenin numaralarını kaydeden bir arama listesine sahip olan bu özel telefon, klasik tasarımıyla da oldukça şık bir görünüme sahip.

  Gigaset AS150’ de bulunan kısayol tuşu ile arama özelliği sayesinde en sık aradığınız numaraları ahizenin üzerindeki sayı tuşlarına programlayabilir, tek bir tuşa basarak annenizi ya da en yakın arkadaşınızı arayabilirsiniz. Arayan numarayı gösteren CLIP fonksiyonu sayesinde ise arayan kişi rehberinizde kayıtlı ise sizi kimin aradığını telefona cevap vermeden de öğrenebilirsiniz.

  Çok fonksiyonlu Gigaset AS150’nin baz istasyonuna 4 adete kadar el cihazı tanımlayabilir ve hiçbir telefon ücreti ödemeden evde 50 metre dışarıda ise 500 metreye kadar dahili görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

  Lacivert renkli bu şık telefonun Türkiye satış fiyatı ise 69,90 YTL.


 2. 2
  caresizler
  Emekli

  --->: Hayatı kolaylaştıran ev telefonu

  Reklam  valla çok rahat telefon keşke bizim evde böyle bir telefon olsa+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi