TV'ye Bağlanan Sabit Disk

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Bilgisayar Dünyasındaki Yenilikler Bölümünden TV'ye Bağlanan Sabit Disk ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ORKUN
  Usta Üye
  Reklam

  TV'ye Bağlanan Sabit Disk

  Reklam  TV'ye Bağlanan Sabit Disk

  Forum Alev
  Bu diskler hem veri taşımak hem de TV'ye bağlayıp film seyretmek için kullanılabiliyor.  Plextor, PX-MPM160U ve PX-MPM320U ile 2,5 inçlik iki multimedya sabit diski piyasaya sürüyor. Cihazlar 160 ve 320 GB'lık kapasite ile müzik, resim ve videolarınızı televizyonda oynatabiliyor.

  MPEG-1/2/4, DivX, XviD, MP3, WAV ve JPEG dosyalarının yanında altyazı ve ekstra materyal barındıran DVD klasörleri de destekleniyor. Videolar istek üzerine HD-ready çözünürlüğü olan 720p'ye yükseltilebiliyor.

  USB kablosu ile kullanıcılar diski bilgisayara bağlayıp içini dosyalarla doldurabiliyor. Cihazlar TV'ye bağlanmak için Composite veya Component-Video ve 3,5 mm ses çıkışı kullanıyor. Multimedya dosyaları dışında diski günlük verilerinizi yedeklemek için de kullanabilirsiniz.

  PX-MPM160U ve PX-MPM320U yüksek bir ihtimalle haziranın sonunda piyasaya sürülecek. Plextor henüz bir fiyattan söz etmedi.
 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: TV'ye Bağlanan Sabit Disk

  Reklam  TV'ye Bağlanan Sabit Disk; basit olarak sabit bir depolama aygıtı bağlıyorsunuz içerisinde ne varsa tv nizde destyekliyorsa sorun yok izliyorsunuz yada kaydediyorsunuz+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi