Kurban Bayramı İle İlgili SmS Mesajları Kutlama Sözleri

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Bayram Mesajları Bölümünden Kurban Bayramı İle İlgili SmS Mesajları Kutlama Sözleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Gülehasret
  Süper Moderatör
  Reklam

  Kurban Bayramı İle İlgili SmS Mesajları Kutlama Sözleri

  Reklam  Kurban Bayramı İle İlgili SmS Mesajları Kutlama Sözleri

  Forum Alev
  Kurban Bayramı İle İlgili SmS Mesajları Kutlama Sözleri


  İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

  Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

  Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

  Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.

  Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun
 2. 2
  BloodyHunter
  Yeni Üye

  Cevap: 2010 Kurban Bayramı İle İlgili SmS Mesajları Kutlama Sözleri

  Reklam  sağol güzel paylaşım+ Yorum Gönder
kurban bayrami,  kurban bayrami sozleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi