Sevgi sözleri Sevgi mesajları

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Aşk Smsleri Bölümünden Sevgi sözleri Sevgi mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  Sevgi sözleri Sevgi mesajları

  Reklam  Sevgi sözleri Sevgi mesajları

  Forum Alev
  1. Deli bir yağmur olsam seni yağdığım yerler kadar severdim. Deli bir rüzgar olsam seni estiğim yerler kadar severdim. Ama ben sadece deliyim ve seni aldığım her nefes kadar çok seviyorum.
  2. Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum aşık olmanın rezilliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini.
  3. Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez...
  4. Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde...
  5. Ne olurdu bir yaprağın daha olsa, bak sevmiyor işte hain papatya.
  6. Sevdiğim insanlara kızabilirdim. Eğer sevmek bana mahzun durmaıy öğretmeseydi.
  7. Bak gözlerime gözbebeklerim eridi, bak ellerime ellerim çürüdü, bak yüreğime yüreğim eskidi, bak günlerce sardığın bana bak tükendi bitti.. Yetti bu acı beni öldürmeye, sonum oldu son bir bakışın canıma yetti..
  8. Küçükken çikolata için ağlıyordum şimdi ise senin için.
  9. Duyguları açığa veren gözler olmasa kalp hislerin mezar taşı olurdu.
  10. Soğuk kalpten sıcak söz çıkmaz.
  11. Bazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.
  12. Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, kalbin içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sonsuza kadar seveceğim.
  13. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olurda şu gönlüm birtek aşık olamaz.
  14. ömrüm seni beklemekle geçecekse ve ölüm seni beklerken gelecekse bil ki seni ordada bekleyeceğim.
  15. Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir ıyldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım.
  16. Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.
  17. Güneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, bil ki o benim sana yanan kalbimdir.
  18. Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi birliktelikten sevinç duymaktır. Sevgi bilinçtir.
  19. Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim ıyldızı al.
  20. Yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.
  21. Dünyada iki tane Gül olsun. Biri beyaz biri kırmızı. Kırmızı seni sevmediğim zaman solsun. Beyaz beni sevmediğinde kefenim olsun.
  22. Bir deniz düşün, susuz. Bir insan düşün, mutsuz. Bir gece düşün, uykusuz. Bir bahar düşün, çiçeksiz. Bir gönül düşün, sevgisiz. Bir de beni düşün, sensiz.
  23. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır kı asla unutulmayan, işte sen de onlardansın.
  24. Bulutlara yükledim özlemimi rüzgarlarla yolladım sevgimi yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla. Küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi?
  25. ınsanlar tanıdım ıyldızlar gibiydiler. Hepsi gökteydi. Hepsi parlıyordu, ama ben seni güneşim seçtim ve bir güneş için bin ıyldızdan vazgeçtim.
  26. Seni ıyldızlara benzetiyorum ıyldızlar kadar parlak, ıyldızlar kadar ulaşılması zorsun, ama ıyldızlar milyonlarca sen bitanesin.
  27. Bir gün güneşe buz ile adını yazan birisi olursa bilki seni benden daha çok seviyor.
  28. Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri. Sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri. Çok sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır. SEN ve diğerleri.
  29. Gözlerinden süzülen bir damla yaş olmak isterdim. gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek için...
  30. Bu gül sana vereceğim son hediyem malesef ben sana bu gülü verecek kadar alçağım; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar alçak gönüllüsün.
  31. Sen herzaman nerede olursam olaıym ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam ama şunu bil : Seni Seviyorum
  32. Düşünüyorum da, düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum.
  33. Çok çekti yüreğimiz hep olsun dedik. Ama kalbimizdeki sevdaıy biz yenemedik. Hep beraberliğimizde uzak durup içimizi yedik. Sevdaıy böyle mi bildik biz...
  34. Sen var ya sen sigaram gibisin dumanı saçların alevi gözlerin yalnız bir fark var ben sigara yaktıkça sen beni yakıyorsun.
  35. Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, özlenen sen, özleyen sen, özleten sen. Varken doyulmayansın, yokken dayanılmayansın.
  36. Bir telefon bekliyorum 'sevgilim' diye başlayan 'seni seviyorum' diye biten bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken bugün hala gelmeyen.
  37. Gözlerine bakınca dalar giderim uzaklara. Uzaklara bir yere yalnız ikimizin yaşadığı doyasıya kanmak isterim sana. Sana aşığım bebek kokulu yarim.
  38. Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı. Onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüreğimden o zaman?
  39. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, ben sana onuncu köyden sesleniyorum. Seni çok ama çok seviyorum.
  40. Aşkın gözyaşları denize düştüğünde sahile şu imzaıy atar: Seni seviyorum.
  41. Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.
  42. Sen bana bakma, ben senin baktığın yerde olurum.
  43. Gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak, dudaklarında ölmek için Gözyaşın olmak isterdim.
  44. Aşkımı dağlara yazacaktım ama aşkımdan büyük dağ bulamadım...
  45. Senin olan herseli sensizliği bile seni hatırlattığı için seviyorum.
  46. Başını göğsüme yasladığın zaman tek düşmanım akıp giden zamandır.
  47. En sonunda bir gün seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım, sonra seni kalbime gömüp Azraile hadi al canımı diyeceğim, sensiz bu dünyaıy asla terk etmeyeceğim.
  48. Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı, beklemek.
  49. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz.
  50. Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mi bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur, ben seni seviyorum, sen sevmesen de olur.
  51. Eller bana kalpsizsin diyor, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar. Seni Seviyorum Aşkım.
  52. Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düsünüyorum aşık olmanın rezilliğini. Inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini.
  53. Nasıl doldurduysan hayatımı varlığınla, ben de yazmak isterim adımı defalarca dudaklarımla dudaklarına.
  54. Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.
  55. Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin akli alamaz, bir de sen varsın ya Birtanem dünyada kimse böyle sevemez.
  56. Bir ilk gibi yasayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, Sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde.
  57. Aşk, Gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalır ama dikenlerin hesabını gülden soramazsın.
  58. Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana. Akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana. Eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana.
  59. Gözlerin gözlerime değdiğinde felaketim olurdu ağlardım.
  60. Ne zaman ayrılık saati gelse, içimdeki güllerin boynu bükük bir zaman kalırım öylece. Neden sonra gittiğini anlarım içimde güller ağlar ben ağlarım..
  61. Bir soluk kadar yakın, ıyldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.
  62. Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam.
  63. Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.
  64. Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam, anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa "Seni seviyorum" de.
  65. Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim ıyldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.
  66. Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, bakışlar vardır insanı ağlatan, insanlar vardır ki asla unutulmayan, işte sen de onlardansın.
  67. Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.
  68. En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutma ki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun, olur da birgün ağlarsan o da mutluluktan olsun.
  69. Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi ürkek bakışlarımda sensizlik, ıskalanmış hayallerimde gençliğim, eremediğim vuslatlarda ümidin.
  70. Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuş tüyü vadiler, bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnızca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasa yoluma...
  71. Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir insan olma cesaretini bile gösteremedin.
  72. Kapının önünde aşk yapma aşkın gözü kördür ama komşularınki asla.
  73. Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karıştın.
  74. Bir eski dost gibi hatırla beni bir selam ver yeter zahmet olmazsa unutmuş olsan da eski günleri adımı an yeter zahmet olmazsa.
  75. Seni sordum sokak lambalarına bekleme boşa gelmez dediler boynumu büküp de baktım onlara halime acııyp zavallı dediler.
  76. Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim birgün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden aıyrdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.
  77. Güller anlatsın sana olan sevgimi güller anlatsın yalnızlığımı çaresizliğimi yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım güller anlatsın.
  78. Korkma sevgiden çekme ellerini bırak yaşasın yüreğin dizgin yakışmaz dörtnala bozkırlarda kısrağın. Unutma Gülün dikeni olmasa hiç bu kadar sevilir miydi.
  79. Kurak çökse de, denizlerine gönlünün inan gözyaşlarımla sulardım seni sonuna değin ömrümün.
  80. Ağlaıyşım terk edip gidişine değil. Ben sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, senide sensizliğini de alıp gittin.
  81. Beni şair ettin, beni adam ettin, bana yazık oldu.
  82. Aşkımızı istemeyenler bizi çekemeyenler, ayrılın artık diyenler, hey siz! siz kazandınız.!
  83. Bahar gözlerine bakınca dalarım tutamam kendimi ağlarım
  84. Git dediğin yerler mi uzak yoksa sen mi?
  85. Acılarımın prangası vermez ellerimi hüzünlerimin darağacına aştım kendimi.
  86. Seni dün sevmedim dünler bitti seni bugünde sevmeyeceğim bu günlerde bitecek seni yarın seveceğim çünkü bebeğim yarınlar hiç bitmeyecek.
  87. Seni her özlediğimde kalbime bir ıyldız çiziyorum. Seni ne kadarmı özledim? Artık kalbimde bir gökyüzüm var. Çünkü seni seviyorum.
  88. ıyllardır sevgimin öyle çok muhafızı ve düşmanı oldu ki inan bana seninle onları aştı. Ve inanki seni seviyor olmak bile büyük nimet benim için.
  89. Kuyruklu ıyldızlar vardır, dünyaya yetmiş ıylda bir gelirler, insanlar onu hayatları boyunca ya birkez yada hiç görmezler. Ben gördüm. O da sensin birtanem...
  90. Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya Birtanem dünyada kimse böyle sevemez.
  91. En güzel deniz gidilmemiş olandır, en güzel çocuk daha büyümedi, en güzel günlerim seninledir ve sana söylemek istediğim en güzel söz daha söylenmemiş olandır. Seni seviyorum.
  92. Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim, Azrailin gelmesini beklemezdim. Bugünü yaşıyorsam eğer, gelecek güzel günlerin seni getireceğine inandığım içindir.
  93. Ben sende imkansızlıklarını sevdim. Fakat asla umutsuzluklarını değil. Birgün biri çıkıpta bir çırpıda güneşe adını buzla yazarsa bil ki o seni benden daha çok seviyordur.
  94. Sana en muhtaç olduğum şu anda gel! Yaşamak olsanda gel ölüm olsanda gel!
  95. Gidenler yokluklarıyla değil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler.
  96. Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçiyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açiyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.
  97. Sana şarap vereceğim, iç ama sarhoş olma. sana bir gül vereceğim, kokla ama soldurma. sana kalbimi vereceğim, sev ama incitme!
  98. Maviler giyer bulut ölürüm, yeşiller giyer bahar olurum bakarşın birgün beyazlar giyer senin olurum.
  99. Bir sen varsın dünyamda beni anlayan birde sevmek var içimde sıcaklığınla yanan.
  100. Sevilmeye laıyk olan ancak sevmesini bilendir.
 2. 2
  By uĞur
  Üye

  --->: Sevgi sözleri

  Reklam  gerçekten çok anlamlı bir yazı 3. 3
  by_diky
  Yeni Üye
  süper teşekkür ederım ellerıne sağlık 4. 4
  qFb-sTyLe
  Emekli
  emeğine sağlık gerçekten çok uğraşmış olmalısın :)

 5. 5
  BozGuNoNLiNe
  Üye
  eline sağlık parmakların yorulmuştur be! çok güzel bir baylaşım

 6. 6
  thelost07
  Emekli
  Paylasım guzel devamını beklıyoruz emeğine sağlık

 7. 7
  murti
  Usta Üye
  çok teşekkürler paylaşım için +rep:D

 8. 8
  olcay46
  Yeni Üye
  emeğinize sağlık güzel olmuş..

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi