Komik sevgililer günü sözleri

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Aşk Smsleri Bölümünden Komik sevgililer günü sözleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Komik sevgililer günü sözleri

  Reklam  Komik sevgililer günü sözleri

  Forum Alev
  komik sevgililer günü sözleri


  ***

  Tahir!. Kim bu Ayten çabuk söyle! Necla.

  ***

  Ah vurmasana Necla ya ... Tahir .

  ***

  Necla Abla vurma kız adama. Aptal olacak. Valla bak aramızda bi şey yok. Ayten.

  ***

  Sen sus konuşma oradan aşüfte. Bir de konuşuyor. Hem abla senin anandır sıpa. Size gün yüzü gösterirsem bana da deli Necla demesinler. Necla.

  ***

  Dün saat 14.32'de Kadıköy iskelesinde yanımıza yaklaşarak gül satmaya çalışan çiçekçi kıza "Sağol canım. Evde reçeli var" diyen sevgilim Ziya Zayi Olmuş, tarafımdan terk edilmiştir. Yeni sevgili bulunacağından eskisinin hükmü yoktur. Pervin.

  ***

  Kıskanç sevgilim benim. Seni terk ederim blöfünü görüp "Git, bana kız mı yok, elimi sallasam ellisi" deyince iki elimi de bileğimden kırman hiç hoş değildi. Sayende 2 haftadır alçıdayım. Ama yılmıycam işte. Gidersen git. Bana kız mı yok. Hem ben ayağımı sall.... neyse... Tırsak Münir.

  ***

  Ceyda biz ayrı dünyaların insanıyız. Senin boyun 1.85 benim ki 1.45 Yanında kendimi makyaj çantan gibi hissediyorum. Bi de arada durup belden aşağı konuşma demiyor musun?! Çıldırıyorum. Kızım ne yapayım, anca beline gelebiliyorum tabi belden aşağı konuşurum ya.. Rumuz: Fındık Kurdu.

  ***

  19 yıl önce Zeynep Kamil'de yan yana kuvözlerde 3 gün geçirdiğimiz kız bebek. Seni hiç unutmadım. O sarışın hemşire kızla aramda bir şey yoktu. İnan gazımı çıkarıyordu. Rumuz: Pişikli.

  Kaynak : Maksimum.com
 2. 2
  fbsemosfb
  Üye

  --->: komik sevgililer günü sözleri

  Reklam  Haha :D SüperLer ..
  Paylaşım için teşekkürLer 3. 3
  harbykız
  Bayan Üye
  muhahaha
  süppermiş yha
  eLLerine saqLık 4. 4
  can_kuzu
  Üye
  Asuman, Didem beni terk etsin ki seni çok seviyorum. Yani, yalanım varsa Pınar'ı bir daha görmek nasip olmasın. Canan'dan ayrılayım ki, doğru söylüyorum kız. Daha ne diyeyim?! Sadık yarin Sadık.

  ***

  Ayten canım sevgilim benim. Bu mesajı sana karımdan gizli yazıyorum. Seni çok seviyorum. Aman o ne?! Necla geldi. Tahir.


+ Yorum Gönder
komik sevgililer günü sözleri,  sevgililer günü komik sözler,  sevgililer günü için komik sözler,  sevgililer günü sözleri komik,  sevgililer gunu komik sozler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi