Ben Seninle Yaşıyorum

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk-Sevgi-Evlilik Bölümünden Ben Seninle Yaşıyorum ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sibel_cix
  Üye
  Reklam

  Ben Seninle Yaşıyorum

  Reklam  Ben Seninle Yaşıyorum

  Forum Alev
  Ben seninle yaşıyorum
  Yine sensiz, yine hüzün dolu bir gece,
  Söyle! geçer mi, biter mi bu işkence?
  'Unutursun, acın diner' dedin ya o gece!
  İster omuzumda ol, ister fizanda...
  Ben seninle yaşıyorum...

  Belki de inanmadın, şu kanayan kalbime.
  Allah şahit! adını sayıkladım rabbime!
  Gül yüzlüm! sevme deme, bas de tetiğe!
  İster omuzumda ol, ister fizanda...
  Ben seninle yaşıyorum...

  Yaşıyorum, çaresiz! senden uzaklarda,
  Burnumun dibindesin, ama çook uzaklarda!
  Bir gün arkana bile bakmassın sen amma,
  İster omuzumda ol, ister fizanda...

  Mert C.ARSLAN
 2. 2
  sibel_cix
  Üye

  Yolum açık olmayacak

  Reklam  Yolum Açık Olmayacak...

  Ayaz vuruyor yüreğime,üşüyorum.Biliyorum senin şehrin sıcak ama bu kez değil sevgili bu kez değil.Ayrılığın bu kadar üşütücü olacağını söyleseler inanmazdım bak buz kestim karşında kımıldayamıyorum.Bundan sonra ayaz olacak tüm geceler benim şehrimde.Isıtmayacak ellerimi yüreğimi kimse ve hiç birşey.Sen sıcacık şehrinde sıcak tut yüreğini.Ama yaralama kimseyi emi.

  Bu sana son mektubum... Geldiğim gibi sessizce giderim demiştim ya sana, o kadar sessizlik sinmedi içime.Benden ne bırakabildim sana, ne kattım yaşantına bilmem ama cümlelerim kalsın istedim.Ta bi sen istersen belki yırtıp atacaksın belki de gözünün ilişmeyeceği bir yerde saklayacaksın bilmiyorum.Yazıyorum yine de bunlar seni seven bir kadının cümleleri ,bunlar ayrılığı içine sindirmeye çalışan içimdeki küçük çocukların sözleri sadece dinle.

  Gideceğimi anlamadığını biliyorum kim gideceği akşam böylesi sarılır ki sevdiğine,kim öpücüklere boğar, kim sözleriyle sarmalar ki.Benden başka bir deli yapmazdı zaten.İstedim ki son gecem güzel geçsin, ilerde hatırına düştüğümde istedim ki hüzünle anma beni Deliydi de geç git.

  Az önce parmak uçlarımda sessizce ilerleyerek balkona çıktım, senden önce sana ait bu şehirle vedalaşmalıydım.Bir sigara yaktım ,biliyorum bırakacağıma söz vermiştim şu mereti ama ben sözlerimi tutamadım sevgili.Ben bana verdiğim sözleri bile tutamadım ki ağlamayacaktım sözde ama bak tutamadım işte.Tutunamadım....

  Gözyaşlarımı silip yanına uzandım bir müddet ,o kadar güzeldin ki uyurken yüzünde dans eden gölgeleri bile kıskanacağım kadar güzel.Yüzünde belli belirsiz gülümseme.Gülmek bu kadar mı yakışır bir surete. Gelsem dokunsam dedim ,sıkıca sarılsam.Gidiyorum ,kalk beni durdur diye sarssam yapamadım Yalpaladım

  Eşyalarımı toparladım sonra ve şimdi oturmuş sana bunları yazıyorum.Gidişime anlam veremeyeceksin belki.Sabah uyandığında ben yerine bir kağıt parçasına sarılacaksın.Ve bu mektubun sonuna gelene kadar anlamayacaksın. Tökezledim işte.yapabilirim sandım.Sevgim ikimize yeter dedim.Oysa olmazmış tek taraflı yaşanmazmış aşk..O şarkıdaki gibi “ne sevdiğin belli ne sevmediğin” derken yara almışım yaralanmışım.Belki yarın diye aldanmışım kendimi aldatmışım Yarın belki derken yarınları tükettim. Yanıldım.
  Kaderim dediğim sevgili.Bir gece ansızın karşımda bulduğum ve bir sabah yitirdiğim seni yeniden karşıma çıkaran kaderdi öyle inandırmıştı çocuk yanım beni işte.Yine bir guzel akşamı tanişmıştık ve yine öyle bakakalmıştık.Ve şimdi yine soğuk bir ruzgar sabahı çıkıyorum hayatından.Açi tekerrürden ibaret dedikleri bu olmalı komik geliyor ama gülemiyorum

  Şimdi çıkacağım bu kapıdan seni ardımda bırakacağım.Her zaman ıkına sıkına gittiğim terminale gideceğim koşar adım.Tüm yollara dinamitler yerleştirip her geçişimde patlatacağım.Dönülecek yol kalmayacak sana çıkmayacak artık yollar.Gurursuzca sana her gelişime şahitlik etmeyecek hiç kimse.Kimse acıyarak bakmayacak yüzüme
  Gidiyorum,arkamdan su dökemeyeceksin

  Ve ben dönmeyeceğim bir daha

  Ardımdan gözyaşlarıma bahane yağmurlar yağmayacak Senin şehrin sıcak
  Biliyorum Sevgili biliyorum

  Yolum açık olmayacak

  Hoşça kal bulup bulup yitirdiğim sevgili
  Hoşça kal yüreğimdeki deli esinti

  Hoşçakal zorlu sevdam

  Sensizlik kolay olmayacak…..

 3. 3
  Mert C.ARSLAN
  Yeni Üye
  Herkese merhaba,

  Şiiri beğendiğinize sevindim. Tek üzüldüğüm nokta, şiirin yayınlanırken sahibinin, yani benim adımın ve soyadımın yazılmamış olmasıdır.

  Bu şiirin tüm telif hakları tarafıma aittir ve belgelidir.

  Bu konuda kimseye bir yaptırım uygulatmaya niyetim yok.
  Canınız sağolsun.

  Ben size ricamı ileterek bu konuyu size bırakıyorum. İnanın insanın içinden birsürü parçalar kopuyor, üzülüyor bu şekilde olduğunda.

  Forum Yönetiminden ricam, şiirin altına "Mert Cemil ARSLAN" olarak adımın yazılmasıdır.
  Şiirin bana ait olduğunu antoloji.com adresinden görebilirsiniz.

  Umarım bu yumuşak tavrımı ve iyi niyetliliğimi farkeder, gereğini yerine getirirsiniz.
  Herşey yaptırımla olmuyor, bazen insanın ne kadar kötü hissettiğini göstermesi de bu konunun önemini anlatmaya yetiyor.

  Şiiri beğenenlere teşekkür ediyorum.

  Sevgilerimle

  Mert Cemil ARSLAN 4. 4
  Mert C.ARSLAN
  Yeni Üye
  Merhaba, bu konuda gerekli düzenlemeyi yapmanızı rica ederim.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi