Ölene dek dostum kal ne olur..Bırakma ellerimi..

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk-Sevgi-Evlilik Bölümünden Ölene dek dostum kal ne olur..Bırakma ellerimi.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ser&can
  Yeni Üye
  Reklam

  Ölene dek dostum kal ne olur..Bırakma ellerimi..

  Reklam  Ölene dek dostum kal ne olur..Bırakma ellerimi..

  Forum Alev
  Yokluğunda tenime değse güneş,ısıtamaz bedenimi..Sen hep dostum kal..En iyi dostum!..
  Gitme ne olur,arkandan ağlatma beni..Kalbimi kırgın kılan tüm bu aşkların ardından acıtma sen de zavallı yüreğimi..Ellerimi tut ve gülümse..En sıcak hissiyat budur senden bana..Bırakma,bırakma ellerimi..Kalbim sıcaklığınla ısınsın..Gözlerim seni aramasın bir kez daha ..Gitme,gitme..

  Dostum,hep tek kal..Çıkmaz sokakların en uç noktalarında bulayım seni..Çıkar beni buralardan..Kimseye satma bedeninin hazinesi inci yüreğini..Gözlerimin yansımasını silme ne olur gözlerinden..Hep yanımda ol,başucumda..Nefesimden daha yakın ol bana,senin kadar güven vermiyor aldığım nefes bile..Biliyorum ki terkedeck bedenimi bu soluklar,sen hep benimle kal olur mu? Nefesimden daha yakın?!..

  Sen benim tek,biricik,sevgi dolu dostumsun!! Hep böyle kal,hep böyle..Dostluk nedir ki diyenleri şaşırtalım,herkes imrensin bize..Yanımda kal ve tut elimi..Bir daha hiç bırakma..Söz sana,buna karşılık ölene dek gülümseyeceğim yanında..Herşeyim benim..Gitme,gitme ne olur..Ölene kadar yanımda kal..Başucumda..Yokluğunda melekler bile sarmıyor dört bir yanımı..Sen hep dostum kal..Ölene kadar!!

  Al beni buralardan,çıkar ne olur..Daha çok erken...Gitme,zamanım var biraz daha..Benimle kal ne olur,ölene dek..Lütfen,lütfen..Gözlerimi açtığımda sadece yanımda ol..Sadece başucumda göreyim seni bir anlık..Gözlerimi son kırpışımda yine seni göreyim..Ne olur sus,konuşma gizlice..Sus..Acıyor içim,sadece dostum kal..Sadece..  BU KOCA ŞEHRİN TÜM DERTLERİNİ BİZE BIRAKIP GİTME...

  YAŞANACAK ÇOK ŞEY VAR... NE ÇOK YAŞAMIŞIZ BİR BAK GEÇMİŞE...

  SENİN İÇİNDE KOLAY DEĞİL BİLİYORUM AMA KANKA YÜZÜNE SÖYLEYEMEM SANA BURADAN SÖYLÜYORUM GİTME...GİTME...GİTME...
 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: Ölene dek dostum kal ne olur..Bırakma ellerimi..

  Reklam  arkadaşlık dostluk güzel değerlerden biridir kişi yakın olan dostuyla acısını sevincini paylaşır ve paylaşmak her zaman duyguyu bölüşmektir bu mıralardada bu anlatılmaktadır+ Yorum Gönder
dostum beni bırakma,  dostum elimi burakma,  beni bırakma dostum
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi