Nette Tanışan İki Yabancı Ve Sonları

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... Sonuncu8Sonuncu9
Aşk Sevgi ve Aşk Hikayeleri Bölümünden Nette Tanışan İki Yabancı Ve Sonları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ALMİNA
  Üye
  Reklam

  Nette Tanışan İki Yabancı Ve Sonları

  Reklam  Nette Tanışan İki Yabancı Ve Sonları

  Forum Alev
  Nette tanışan iki genç arkadaş olurlar. zaman içinde sıkı bir dostluğa dönüşen beraberliklerini zedelememek için hiçbir zaman birbirlerini görmemeğe, fiziki özelliklerinden bahsetmemeye karar verirler
  .ısimlerin, şekillerin olmadığı sadece ruhların derinliklerinden gelen en samimi duyguların dile getirildiği zaman ve mekan unsurlarından soyutlanmış bir birliktelik içinde sürer dostlukları.
  ve bir gün bakarlar ki birbirlerini tamamlayan iki varlık olmuşlar. yazışmadıkları gün hatta saat olmamaya başlamışlar.
  adeta nefes alış gibi doğal bir bütünleşme, isim takamadıkları bir aşk gelişmiş içlerinde.
  tüm beşeri sıfatlardan sıyrılmış, bambaşka bir halmiş bu.aradan geçen zaman zarfında, artık kesinlikle birbirlerinden asla kopamayacaklarına inandıkları gün; tanışmaya ve evlenmeye karar vermişler.
  ve ikisinin de çok iyi bildikleri bir kentin çok iyi tanıdıkları bir sahilinde buluşmak üzere anlaşmışlar.
  hanımın elinde kırmızı güller ve dudaklarında sevgi dolu bir gülümseme olacakmış. erkek ise hiçbir alamet taşımayacakmış.nihayet beklenen gün gelmiş. genç erkek sözleştikleri yere yaklaştıkça kalbi duracak gibi oluyormuş. ışler biraz değişmeye başlamış kalbinde. ya çok çirkin bir kadınsa sevdiceği, ya kör, topal ya da………… ise.
  biraz hata yaptığını düşünür gibi olmuş ama çabuk savmış bu kendine ve aşkına yakışmayan düşünceleri zihninden.karşıda elinde bir gül tutan ve sağa ,sola bakınan hanımı görmüş. ıçi hop etmiş fakat dudaklarında beliren düş kırıklığını biraz olsun giderebilmek için bir, iki derin nefes almış ve son derece kararlı adımlarla hanımın yanına yaklaşmış.
  annesi yaşında hatta daha da yaşlı, saçları pamuk gibi bembeyaz, yüzü yaşadığı yılların derin izleri ile buruşmuş fakat dudaklarında güzel bir o kadar da şaşkın bir tebessümle kendine doğru yaklaşan genç erkeğe bakıyormuş. gözleri bin bir soru ile kıpırdıyor, yorgun gözkapakları arada bir feri kaçmış gözbebeklerini uzaklara yönlendiriyor ama yaşlı kadın gözlerini genç erkeğin bakışlarına kilitlemeye çalışıyormuş.
  zihninde çeşit, çeşit zıt fikirlerin koşuştuğu genç adam bir, iki yutkundu ve gücünün son raddesindeki bir hıçkırıkla,"merhaba aşkım. nasılsın." dedi.kadere teslim olmuştu.
  söz vermişti. biliyordu her şey olabilirdi. bir an gözlerini kapadı ve yazışmalarını hatırlamaya çalıştı. onca duygu dolu kelimeler, sevda yüklü vaatler, parlak gelecekler nasıl olmuştu da bu yaşı geçmiş hatunun kaleminden dökülebilmişti. bir türlü inanamıyordu fakat gerçek gün gibi ortadaydı.yaşlı kadının elinde tuttuğu kırmızı güller aldı ve tarif edilemeyen bir duyguyla onları öptü
  . sonra elini uzattı ve,"hadi kalkmana yardım edeyim aşkım. buradan uzaklaşalım. " dedi.olanları anlamsız gözlerle seyreden yaşlı kadın dudaklarını araladı ve,"ey oğul, ben yıllardır bu kelimeyi unutmuş anan belki ninen yaşta bir kadınım. neler oluyor anlayamadım ama o gülleri elimden niye aldın. onları bana şu ilerde oturan genç kız verdi.
  birini bekliyormuş, burada buluşacaklarmış. gelirse benim tarafımdan bu gülleri ona verir misin demişti. ben de o genci bekliyordum. yoksa o sen misin?"genç adam bir an soluksuz kaldı, boğazında düğümlenen hıçkırık ve karmakarışık duygularla yaşlı kadının işaret ettiği yöne baktı. bir çift sevgi ve minnettarlıkla parlayan göz kendisine gülümsüyordu.
  telaşla yaşlı kadının ellerini öptü ve gülleri ona tekrar vererek işaret edilen tarafa koşmaya başladı. genç kız da ayağa kalkmış onu bekliyordu."seni izledim. şayet gülleri almayıp geri dönseydin sessizce buradan uzaklaşacaktım. seni doğru tanımışım aşkım

  yorum plssss.
 2. 2
  Ölümün Sesi
  Üye

  --->: nette tanışan iki yabancı ve sonları....:))) ( bakmadan geçmeyinn...)

  Reklam  Vayy Be Güzelmiş Hakkaten :)
  Doğruluk Payı Ne Bilinmez Tabi ;)
  Verilen Sözde Durulması Güzel Şey :):);)
 3. 3
  tuanamlk
  Usta Üye
  ayyyy çok güzelmiş
  kuyunca yüreğim hopladı
  eline sağlık

  bu arada gerçekten olmuş mu bu olay 4. 4
  eemmrreeeeee
  Yeni Üye
  çok güsel yhaa aferin adama :D

 5. 5
  menekşe
  Bayan Üye
  bencede çok güzelmiş paylaşım için saol:D:D

 6. 6
  @unk_n_own@
  Usta Üye
  ana kıza bak sen çakal çıkmış güzeldi :D

 7. 7
  ece_nur
  Usta Üye
  çok güzel bir hikaye doğrusu
  paylaşım için teşekkürler

 8. 8
  herbstregen87
  Üye
  çok güzelmiş emeğine sağlık harika

 9. 9
  kum_saati
  Yeni Üye
  waayyyy süpermiş yhaa :D
  emeğine sağlık

 10. 10
  *0zqenR*
  Yeni Üye
  qerceqten coq güseL ya paylaşım ıcın tsq.

 11. 11
  EFEKENTLİ
  Yeni Üye

  --->: nette tanışan iki yabancı ve sonları....:))) ( bakmadan geçmeyinn...)

  Reklam  gerçekten çok ilginçmiş ama gerçek mi bilinmez tabi

 12. 12
  antalyammm
  Yeni Üye
  harika bişi bu yaw erkeğede helal olsun onada bu yakışırdı

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi