Bu Kadar Çok Sevenleri Allah Ölümle Bile Ayırmasın

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Hikayeleri Bölümünden Bu Kadar Çok Sevenleri Allah Ölümle Bile Ayırmasın ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  nesemcim
  Emekli
  Reklam

  Bu Kadar Çok Sevenleri Allah Ölümle Bile Ayırmasın

  Reklam  Bu Kadar Çok Sevenleri Allah Ölümle Bile Ayırmasın

  Forum Alev
  Belkide yıldızlara değmedi başımız. Umut iklimlerine adımızıda yazmamıştık. Yürek sancılarımızı dindiren bakışlara sahip sevgilimizde olmamıştı. Kimseyi ağlatmadan, kimseden ah almadan...


  Hava soğuktu yaşadıkları içini ısıtsada ayrılık acıtıyordu. Ağlamamıştı yürek acılarında saklıyordu gözyaşlarını. Trenin gelmesine yakın gene sevdiceğinin gülümsemesi aklına geldi. Güldü ama tekrar görememenin hüznü sardı etrafını. Hayata küsmedi hiçbir zaman bilirdiki hayat bir sınav... Sınavda boş kağıt verirsen sınıfta kalırsın. Hayattada öyle boş verirsen sınıfta kalırsın.. Tren garındaki saate gözü takıldı.. 22:55 di.. 5 dakika dedi kendi kendine .. Her şey ne kadar basitti 5 dakika sonra aynı şehirde olamayacaktı, bir efsanenin iki kahramanı.. Yaşadıkları aklına geldi. Kendi kendine sordu.. Hayat ne kadar adildi.. Şuan bu yaşadıklarım, Hayatta hakettiklerimmi, yoksa hak etmeden yaşadıklarım mı..?

  Cevapsız sorulardan nefret ederdi.. Ve artık sevgilinin şehrinden uzaklaşma zamanı geldi. Neden burdayım diye soracaktı kendine ama sormadı. Korktu... Herşey 10 adım sonra bitecekti.. Ağlayamadı.. Gecelerce sadece yüzünü görebilmek için sokak lambası altında geçirdiği saatlerde bile bu kadar üşümemişti. Heyecan sardı yüreğini.. Gülümsedi. İlk gördüğündeki heyecanı aklına geldi.. ne kadarda güzeldi. 1 saniye görmüştü belki. perdeyi kapatırken sadece.. O anın resmini yazmıştı aklına. Sonra günlerce göremedi. Ne sabah ne akşam.. Ağlayamamıştı. Simsiyah bir demir kutu nun içine girecekti.. Adımını attığında ilk basamağa.. Gene heyecan sarmıştı. Gene korku vardı bu ilk adımlar hep korkutmuştu.. Sevdiğine ilk kez merhaba derken atacağı adımda korkutmuş.. Ya kızarsa ya bakmazsa ya beni tanımazsa ya ya.. Kendi kendine çelişkileri cok uzun sürmüştü. Çiçeği uzattığında sevgilinin yüzündeki tebessüm.. İşte durdurun zamanı. Dünya dursun. Kalbi yerinde çıkacak gibi atıyordu.. ayaklarının bağı çözülmüştü.. Bir şey diyemedi. Demeye çalıştı boğazındaki yumruk engelliyordu. Konuşamadı güldü sadece..

  Günler artık geçiyordu buluşmuşlardı. Güneşin en güzel battığı yerde akşam sefalarının altında dünyanın en güzel çayını içecekti. 2 saat önceden gelmişti. Heyecanlıydı.. Elleri titriyordu kendi kendine kızdı gene.. Su istedi garsondan. Tek nefes suyu bitirmişti. Güneşin karanlığı kapıyı açtığı ilk dakikaydı buluşma saatleri ve işte geliyordu sevdiceği.. Çok güzeldi çokkkkk.. son bir kez ellerini sildi çaktırmadan. kıyafetine baktı göz ucuyla. Herhangi bir ters durum yoktu güldü.

  Demir kutuda ilerlerken neden dedi.. Sustu cevaplamadı. Kompartına girdi, biletine baktı. Cam kenarındaki koltuk ona aitti. Hemen oturdu. Başını cama yasladı. Gözlerini kapattı. Ayrılmışlardı.. Kızdı kendine sonra ayrılık sebebi aklına gelmişti. Sevindi ağlayamadı.

  Gecenin karanlığını bir kadının haykırışları bozdu. Olamaz diyordu kadın olamaz. Gidemezsin diyordu. Kimse sakinleştiremedi kadını. Annesi ağlıyordu babası kızının elindeki kağıtta yazanları okumak için kağıdı kızının elinden aldı..  Sevdiğim, Gülümseyenim, Gülümsetenim
  Aslında biliyorum bana şu an çok kızgınsın. Ben gidiyorum. İlkkez sensizlikte olacağım. Biliyorsun senin bendeki yerini. Yaşamımın anlamısın sen. Ama kader be gülüm. Kader be güzelim. Ben sensizliğe yol alıyorum.. Kızma bana. Ve şunu bil

  HİÇ KİMSE VE HİÇ BİR ŞEYİ SENİN KADAR SEVMEDİM
  SENİ SEVİYORUM


  Baba anlam veremedi bu ayrılığa. Biliyordu kızının ne kadar sevdiğini. Kadın bağırıyordu keşke seni sevmeseydim..

  Tren hareket ettiğinde Gözlerinden iki damla yaş indi. Artık bu yolculuk ebediyete gidiyordu. Ölecekti. Sayılı günler değil sayılı saatleri kalmıştı. Zaten bileti alırken en uzak yeri istemişti. Göz yaşlarını sildi. Güldü mutluydu. Ölecekti ama ağzından son çıkan seni seviyorum cümlesi sevdiğineydi. Artık ağrıları çoğaldı Doktorun sözleri aklına geldi. Sayılı günlerinin kaldığını öğrenmişti.

  Kondüktör uyuyan adama dokundu.. Son istasyon dedi. Cevap yok.. Beyefendi son istasyon dedi biraz daha şiddetli salladı adamı. Sağ eli boşluğa düştü adamın. Buz gibiydi adam kondüktör hemen yetkilileri çağırdı ambulansa haber verildi.

  Aynı saatlerde başka bir şehirde kadın doktorun yaptığı iğne ile uyumuştu. Rüyasında sevdiğini gördü.. Bem beyaz elbisesiyle. Gidiyorum ama adın sevgin yüreğim aklında affet gittiğim yere seni götüremezdim. Ama ben orada seni bekliyor olacağım demişti. Kadının dudağına bir gülümseme yerleşti..

  Sedyeye alınan adamın elinde bir kağıt vardı doktor eline aldı.. Bir dörtlük yazılıydı  Sen güneş oldun
  Ben seni gölgemle bile yormadım
  Sen ömrüm oldun
  Ben artık ölmekten korkar oldum..


  Artık sona geldiğinde adam dünyadan vedalaşmıştı..

  Annesi kızına sesleniyordu. kızında hiç tepki yoktu.. Buz gibi olmuştu kızın vücudu.. Kocasını çağırdı. Babası kızına baktı bembeyaz suratı vardı. Ama gülümsüyordu. Kızı ölmüştü adam ağladı kadın ağladı. kız gülüyordu.

  İki sevgili birbirlerini okadar cok sevmişlerdiki sevgileri ölümü bile ayrı yaşatmamıştı...

  Bu kadar çok sevenlere...

  Allah ölümde bile ayırmasın....

  SEVGİLERİMLE
 2. 2
  ELVAN
  Bayan Üye

  Cevap: Bu Kadar Çok Sevenleri Allah Ölümle Bile Ayırmasın

  Reklam  Aşk herkese kısmet olmaz. Aşkı yaşayanlar ise kıymetini bilmez. Aşkın verdiği duygulara yaraşır şekilde yaşansa ilişkiler güllük gülistanlık olurdu.+ Yorum Gönder
allah ayırmasın sözleri,  allah ayirmasin sizi sözleri,  allah ayırmasın mesajları,  allah sizi ayırmasın sözleri,  allah sevenleri ayırmasın sözleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi