Sen benim herşeyimsin yar!

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Doktoru Bölümünden Sen benim herşeyimsin yar! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  >>myworld<<
  Usta Üye
  Reklam

  Sen benim herşeyimsin yar!

  Reklam  Sen benim herşeyimsin yar!

  Forum Alev
  Senin sevginin verdiği sıcaklıkla ısıtıyorum yüreğimi ve her gece yatağıma uzandığımda sesinle süslüyorum hayallerimi. Gecenin karanlığına inat gözlerinin pırıltısıyla aydınlatıyorum kalbimi. Ve her gözlerimi kapatışımda görüyorum hayalini. Sen benim yüreğimsin yar..

  sen benim herseyimsin yar.jpg

  Hayatı seninle yaşamak daha güzel şimdilerde. Aldığım her nefes daha kıymetli bugünlerde. Kuş cıvıltıları bir başka geliyor kulağıma. Hayalinin resmini çizdim odamın duvarlarına sensizliği yaşamamak için. Her şarkıda seni buluyorum; çünki hayatımın her parçasında sen varsın. Öyle sevdim ki seni, öyle yüreğimden, öyle kalbimin ta derininden, kalbimin en üst köşesine oturttum seni. Baştacımsın benim için.. Sen benim yüreğimsin yar..

  Kalbimin kıyılarında senin sevdan var. Demir atmış yüreğime .Herhalde dünyadaki en şanslı kişi benim; çünki senin sevgine barınaklık yapıyorum. Dünyada hiçbir şey umrumda değil seninle. Senin kollarında ölmenin hayali bile bir bayram sevinci uyandırıyor içimde. Sen yoksa hayatımda ben de yokum şu yalan dünyada. Sen benim yalan dünyadaki tek gerçeğimsin. Alınyazımdaki en güzel yazısın. Kaderimdeki başıma gelebilecek en talihli olaysın.. Sen benim yüreğimsin yar..

  Bir gülün suya doyamayacak kadar susuzken suya olan hasreti gibi susuzum sana. Uçurumun kenarındaki karanfilin yanlızlığıdır sen yokken yanlızlığım. Bulutların, ağlarcasına yağdığı yağmurun arkasından çıkan güneşin oluşturduğu gökkuşağının hayranlığıdır benim için varlığın. Öyle sususuzum ki sevgine, öyle yanlızım ki sen yokken yanımda, öyle hayranım ki sana dünyadaki tüm sözcükleri bir araya getirsen anlatamaz seni bana.. Sen benim yüreğimsin yar..

  Bilinmezlerin içindeki tek bildiğimsin. Seninle süslüyorum yarınlara dair kurduğum düşleri. Ve hiçbir zaman korkmuyorum bu aşk denizinde yüzmekten. Kırmızının yüreğime hissettirdiği tutkudan bile daha tutkulu seviyorum seni. Varlığın bile bir başka atmasının sağlıyor kalbimin, yokuluğun ise yakıp kavuruyor yüreğimi.. Bilemediğim, karanlık yarınlarımdaki tek güneşimsin.. Sen benim kalbimsin yar..

  Dünyada söylenebilecek en güzel iki kelimenin anlamını çözüyorum sende. Senin uğruna yitirdiğim tüm değerlerime karşı hayatta kazanabileceğim en müthiş şeysin benim için. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın. Seni son nefesime kadar dünyaya anlatacak kadar değil, öldüğümde bile meleklere anlatacak kadar seviyorum!.. Sen benim herşeyimsin yar..
 2. 2
  FULDEM
  Bayan Üye

  Cevap: sen benim herşeyimsin yar!

  Reklam  Denize balıklama atlamaktır. Neyin ne getireceğini düşünmeden kalp denize, okyanusa dönüşmektedir. İçinde kaybolmanın umursamazlığı ya da aldırmazlığı ile yaşamaktır.+ Yorum Gönder
kürtçe sen benim herşeyimsin ne demek,  sen benim herşeyimsin yar,  kürtçe sen benim herşeyimsin,  kürtçe herşeyimsin ne demek,  kürtçe sen benim herşeyimsin nasıl yazılır
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi