Sebepsiz Yere GidenLere ...

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Doktoru Bölümünden Sebepsiz Yere GidenLere ... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  siZOfreNiqH
  Yeni Üye
  Reklam

  Sebepsiz Yere GidenLere ...

  Reklam  Sebepsiz Yere GidenLere ...

  Forum Alev
  Gitmek zorunda oldukları için gidenlere değil sözüm,aşkı oyun sananlara,sadece kendilerinde yürek olduğunu sananlara...Kendi mutluyken geride kalanları görmeyenlere, gözü kör olanlara..

  Sizler asla,sebepsiz yere gidişinizden,havada kalmış bahanelerle terkedişinizden sonra arkanızda yalnız kalanların acıklı durumuna şaşırmayın.Anlayışsız ve duygusuz olanlarınızı gördük,tanıyoruz.Biz gidişinizin ardından biz içi acıyanlar,elbette bunu da atlatır ve tertemiz yüreğimizle bunları da aşarız.Ama siz bocalayın kararsızlığınızda ve ciddiyetsizliğinizde..

  Hele benim için ne cok ağlayan var,peşimden koşan ne cok diye hiç kibirlenmeyin.Öylelerinizi de gördük..Yalnızlık bir gün sizi öyle bir bulur ki kalabalıkta bile içinizde onu hissedersiniz,ama o gün geldiğinde alaya aldıklarınız da olmayacak yanınızda artık..

  Gönlünüzü herkesin çekim kuvvetine vererek,canınızın istediğine istediğiniz zaman yakınlaşıp,istediğiniz zaman uzaklaşıp terkederek,başkalarının duygularını hesaba katmadan hareket edenler,size gelince,bu yaptıklarınızı dünyayı etrafınızda döndürmek ve güçlü olmak sanmayın..Asıl güçlü olmak savaşabilmektir.Ama aciz olduğunuzu gördük..Çünkü gerçekten sevmenin ne olduğunu bilemezsiniz.

  Unutmayın,böyle aşk oyunlarıyla zaman gecirenler,arkanızda bırakarak hiç uğruna terkettikleriniz kaybetmedi siz kaybettiniz.Ardınızda kocaman yürekleri bırakarak sahte heveslere koşmanız size elbet bir gün zarar verecek.

  Unutmayın,kız ya da erkek olun,siz değilsiniz söz verip tutmayarak bıraktıklarınızı ağlatan..Sizlerin içlerinde açtığınız yaralardan dolayı gözyaşı döker onlar,size değil.O yaralar kapanmayacak,binbir sancıdan,bunalımlar ve kaçışlardan sonra kapansa da her daim sizden sonra hayatlarına girenlere güvensizlik olarak gözüken yara izleri haline gelecek.İşte bunun için ağlar sebebsiz yere bıraktıklarınız...

  Öyleyse anlayın bunu aşk oyunu oynayanlar..Geride gözleri yaşlı kalanlar değil siz,sonsuza dek kaybettiniz..!!!
 2. 2
  HÖRÜ
  Bayan Üye

  Cevap: Sebepsiz Yere GidenLere ...

  Reklam  Her insanın sevmek için ya da ilişkiyi bitirmek için nedeni vardır. Bazılarında ani gerçekleşen hayal kırıklığı ile dolu bitişlere tanık olmak zorunda kalmaktadırlar.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi