Kızlar farzedelim sevgilinizden ayrıldınız...

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Doktoru Bölümünden Kızlar farzedelim sevgilinizden ayrıldınız... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  zehroşh
  Üye
  Reklam

  Kızlar farzedelim sevgilinizden ayrıldınız...

  Reklam  Kızlar farzedelim sevgilinizden ayrıldınız...

  Forum Alev
  kızlar farzedelim sevgilinizden ayrıldınız...24 saatte kendinizi biraz olsun toparlamanın yolları ! =))


  ve ayrıldınız..Kızlar 24 saatte kendinizi biraz olsun toparlamanın yolları !


  Onsuz yaşayamayacağını mı düşünüyorsun? Yanılıyorsun! Yarın sabah uyandığında onun adını bile hatırlamıyor olacaksın...


  Aşıktın. Ayakların yerden kesilmişti. Sanki gökyüzünde uçuyordun. Sorunlar bulutlar kadar hafif, hayat gökkuşağı kadar renkli görünüyordu gözüne. Ama biri bir tekme vurdu, seni yeryüzüne attı. Artık mutsuz, umutsuz ve yalnızsın. Öyleyse Kırık Kalpler Kulübü'ne hoşgeldin. Burada çok uzun süre kalmayacaksın. Seni sadece 24 saat misafir edeceğiz ve bu 24 saatte kırılan kalbin tamamen onarılacak!  9:00
  AĞLA
  Üzüntünü gizlemeye çalışma. Odana kapan, hatta yorganın altına saklan ve ağlayabildiğin kadar ağla. Ayrılma nedenini anlamaya ve mantıklı bir sebep bulmaya çalışma, tamamen duygularının esiri ol.

  10:00
  SİNiRLEN
  Yeteri kadar ağladıktan sonra, biraz daha sakin olup düşünmeye başlayabilirsin. ``Bunu nasıl yapar?'', ``Tüm bunları hak edecek ne yaptın ki?'' ``Sadece sevdin onu!'' ``Onunsa tüm söyledikleri yalanmış!'' Göz yaşlarını boşalttıktan sonra sıra sinirini boşaltmakta. Onun hakkındaki tüm olumsuzlukları düşün ve ona kız, sinirlen!

  11:00
  KAFA ŞİŞİR
  Arkadaşların çoktan uyanmıştır. Uyuyorsalar bile çok önemli değil. Sen acı çekerken, onların mışıl mışıl uyumaları gerekmiyor. En yakın arkadaşını ara, olanları ve kendini ne kadar kötü hissettiğini anlat. Sana moral vermesini bekle.

  12:00
  ŞİKAYET ET
  Anlayışsız ol ve bunun tadını çıkar! Bu durumda nasıl olsa kimse üstüne gelemez, seni daha fazla üzemez. Derslerden, kardeşinden, suların kesilmesinden, alnının ortasında çıkan sivilceden, herşeyden şikayet et. İçine attıklarını kus. Hazır bahanen de var

  13:00
  ALIŞVERİŞE ÇIK
  Yanına bir arkadaşını da alıp alışveriş merkezinin yolunu tut. Alışveriş herkesi rahatlatır. Alacağın küçük bir kalem de olsa, moralini biraz olsun düzeltecek.

  14:00
  BAYIL
  Sokakta yürüyen sevgililere iç geçirerek bak. Birlikte gitmeyi planladığınız film afişinin karşısında donup kal. Onunla ilgili aklında kalan son kırıntıları düşün. Ertelemeden düşün ki, bu durumu bir an önce atlatasın.

  15:00
  ŞARKI SÖYLE
  ``Dünya dönüyor sen ne dersen de, dünya dönüyor fark etmesen de...'' Müzik setinin başına geç ve biraz hareketli parçalar dinlemeye çalış. Kıvrak şarkılara ruhun ``hayır'' dese de, bedenin dayanamaz, bir bakmışsın ayakların ritm tutturmaya çalışıyor...

  17:00
  BAKIM YAP
  Aynanın karşısına geçme vakti geldi. Bütün gece uyumadığın ve bütün sabah ağladığın için gözlerin kan çanağı gibi görüyor değil mi? Saç baş bir yerde, böyle de olmaz ki! Hadi canlan biraz, duşa gir, temizlen, çıkınca kokulu kremlerle vücudunu ödüllendir. Onun yüzünden kendini bırakmana gerek yok, sadece onu ve onunla ilgili düşünceleri bırakman yeterli!


  18:00
  MAKYAJ YAP
  Şimdi sıra yüzüne biraz renk vermeye geldi. Biraz allık, mükemmel kıvrımlı kirpikler, parlayan dudaklar. İşte şimdi eski haline daha çok benziyor ve çok daha güzel görünüyorsun.

  19:00
  DIŞARI ÇIK
  Artık zil çalan karnını doyurmanın vakti geldi. Arkadaşlarınla hoş mekanda kendine bir ziyafet çekmeye ne dersin? Hatta bu yemeği yakınlarındaki yakışıklıyla bile yiyebilirsin. Nasıl olsa artık bunu yanlış anlayacak ve kıskanacak biri yok.

  22:00
  UYU
  Bir bardak süt içip erkenden yat. Dün geceki uykusuzluğunu üzerinden atman gerekiyor. Çünkü yarın yeni bir gün, yeni bir hayat seni bekliyor, bakalım neler getirecek?
 2. 2
  gamsız
  Üye

  --->: kızlar farzedelim sevgilinizden ayrıldınız...

  Reklam  ilginç biraz umursamamz tavırlar içeeren bir yazı olmuş :) biraz değil baya öle olmuş gibi bu yazıyı fazla dağıtmamak lazım bence :) ama genede emeğine sağlık 3. 3
  kömür_bebek
  Üye
  deneyeceğim üstümde kötü ve ağır bir aşk var :D:D:D şaka şaka bir gün böle bişey olurssa denerim.. 4. 4
  Denizcan
  Usta Üye
  Kızlar için iyi bir unutma yöntemi olabilir aslında :D

 5. 5
  yasmin19
  Üye
  bencede çok güzelmişş gerçektenn demekte faydaa war böyle bişey olursaa paylaşım için saol =)

 6. 6
  witchs
  Üye
  güzel bir yöntem denemeye değer :D emeğine sağlık

 7. 7
  yorum_yoq
  Üye
  Umursamaz olacak tabi ayrılmışsın streslisin yapacaklarının en iyisi bunlar bence:)

 8. 8
  mynq
  Emekli
  Denemekte yarar var
  :rolleyes::rolleyes::rolleyes:+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi