Google, siteleri Google dizininden neden çıkarır?

+ Yorum Gönder
Webmaster ve Arama motorları Bölümünden Google, siteleri Google dizininden neden çıkarır? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ACİL
  Özel Üye
  Reklam

  Google, siteleri Google dizininden neden çıkarır?

  Reklam  Google, siteleri Google dizininden neden çıkarır?

  Forum Alev
  Google, siteleri Google dizininden neden çıkarır?

  Yasalar uyarınca o şekilde davranmak zorunda olduğuna inanırsa, site Google'ın içerik yönergelerine uygun değilse veya sitelerin kullanıcıların alakalı bilgileri bulma yeteneklerini engellemeleri gibi başka nedenlerle, Google siteleri dizininden ve arama sonuçlarından geçici veya kalıcı olarak kaldırabilir. Bir sayfanın çıkarılma nedenleri üzerine tek tek yorum yapamayız. Ancak gizleme, arama motorları tarafından görülen, ancak kullanıcıların göremediği şekilde yazılar kullanma veya tek amacı arama motorlarını kandırmak olan sayfalar/bağlantılar ayarlama gibi belirli eylemler, sitenin dizinimizden çıkarılmasıyla sonuçlanır. Daha fazla bilgi için lütfen Web Yöneticisi Yönergelerimizi okuyun.
  İçerik yönergelerimizi ihlal ettiği için sitenizin dizinimize eklenmesi engellenirse, web yöneticisi araçlarımızı kullanarak sizi bu konuda uyarabiliriz. Web yöneticisi araçlarımızda oturum açın, site URL'nizi ekleyin ve sitenin sahibi olduğunuzu doğrulayın. Teşhis sekmesinin Özet sayfası, sitenizin dizininin oluşturulmasıyla ilgili bilgi sağlar.
  Sitenizin kalite yönergelerimizi ihlal ettiği yönünde bir bildirim alırsanız, sitenizi bu yönergelere uygun hale gelecek şekilde değiştirebilirsiniz. Ardından, sitenizi yeniden değerlendirilmesi için gönderebilirsiniz. 2. 2
  NAVB@R
  Emekli

  --->: Google, siteleri Google dizininden neden çıkarır?

  Reklam  saol güzel bilgi+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi