Antalya Meslek Liseleri

+ Yorum Gönder
Şehir ve İlçeler ve Akdeniz Bölgesi Bölümünden Antalya Meslek Liseleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ÆSiя
  Özel Üye
  Reklam

  Antalya Meslek Liseleri

  Reklam  Antalya Meslek Liseleri

  Forum Alev
  Antalya Meslek Liseleri - Antalya Merkez Meslek Liseleri Listesi


  Nezihe Soydan Anadolu Tic.meslek Lisesi.ve Tic.meslek Lisesi
  Antalya Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Nezihe Soydan Anadolu Tic.meslek Lisesi.ve Tic.meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Nezihe Soydan Anadolu Tic.meslek Lisesi.ve Tic.meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Nezihe Soydan Anadolu Tic.meslek Lisesi.ve Tic.meslek Lisesi SBS taban puanları, Nezihe Soydan Anadolu Tic.meslek Lisesi.ve Tic.meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Nezihe Soydan Anadolu Tic.meslek Lisesi.ve Tic.meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANTALYA / ALANYA
  Adı: NEZİHE SOYDAN ANADOLU TİC.MESLEK LİSESİ.VE TİC.MESLEK LİSESİ
  Adresi: Büyük Hasbahçe Mah./Alanya /Antalya
  Telefon Numarası: 2425132095
  Faks Numarası: 2425119897


  Ümit Altay And.otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi
  Antalya Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ümit Altay And.otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ümit Altay And.otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ümit Altay And.otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi SBS taban puanları, Ümit Altay And.otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ümit Altay And.otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANTALYA / ALANYA
  Adı: ÜMİT ALTAY AND.OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİİSESİ
  Adresi: HAL YOLU ÜZERİ - KONAKLI
  Telefon Numarası: 2425652500
  Faks Numarası: 2425652098

  Anadolu otel.turizm Meslek Lisesi
  Antalya Kaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ana.otel.turizm Meslek Lisesiisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ana.otel.turizm Meslek Lisesiisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ana.otel.turizm Meslek Lisesiisesi SBS taban puanları, Ana.otel.turizm Meslek Lisesiisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ana.otel.turizm Meslek Lisesiisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANTALYA / KAŞ
  Adı: ANA.OTEL.TURİZM MESLEK LİSESİİSESİ
  Adresi: GOKSEKİ MAHALLESİ GÖKÇEÖREN KÖYÜ
  Telefon Numarası: 2428397031
  Faks Numarası: 24283970312

  Kemer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi
  Antalya Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kemer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kemer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kemer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi SBS taban puanları, Kemer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kemer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANTALYA / KEMER
  Adı: KEMER ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ
  Adresi: ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ YENİ MAHALLE ESKİ OTOGAR YANI
  Telefon Numarası: 2428147346
  Faks Numarası: 2428147346

  Anadolu Meslek Lisesi Ve Meslek Lisesi
  Antalya Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Anadolu Meslek Lisesi Ve Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Anadolu Meslek Lisesi Ve Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Anadolu Meslek Lisesi Ve Meslek Lisesi SBS taban puanları, Anadolu Meslek Lisesi Ve Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Anadolu Meslek Lisesi Ve Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANTALYA / MANAVGAT
  Adı: ANADOLU MESLEK LİSESİ VE MESLEK LİSESİ
  Adresi: YUKARI PAZARCI MAH.4079 SOK.
  Telefon Numarası: 2427461214
  Faks Numarası: 2427420725

  Fethi Yılmaz Sezer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi
  Antalya Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Fethi Yılmaz Sezer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Fethi Yılmaz Sezer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Fethi Yılmaz Sezer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi SBS taban puanları, Fethi Yılmaz Sezer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Fethi Yılmaz Sezer Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANTALYA / MANAVGAT
  Adı: FETHİ YILMAZ SEZER ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ
  Adresi: ÇOLAKLI BELDESİ
  Telefon Numarası: 2427637230
  Faks Numarası: 2427637231

  Manavgat Anadolu Meslek Lisesi Ve Endüstri Meslek Lisesi
  Antalya Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Manavgat Anadolu Meslek Lisesi Ve Endüstri Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Manavgat Anadolu Meslek Lisesi Ve Endüstri Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Manavgat Anadolu Meslek Lisesi Ve Endüstri Meslek Lisesi SBS taban puanları, Manavgat Anadolu Meslek Lisesi Ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Manavgat Anadolu Meslek Lisesi Ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.


  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANTALYA / MANAVGAT
  Adı: MANAVGAT ANADOLU MESLEK LİSESİ VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
  Adresi: YUKARI PAZARCI MAHALLESİ 4077 SOKAK
  Telefon Numarası: 2427462408
  Faks Numarası: 2427464515

  Manavgat Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi
  Antalya Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Manavgat Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Manavgat Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Manavgat Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi SBS taban puanları, Manavgat Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Manavgat Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANTALYA / MANAVGAT
  Adı: MANAVGAT ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİİSESİ
  Adresi: SORGUN MAH.TİTREYENGÖL MEVKİİ
  Telefon Numarası: 2427569382
  Faks Numarası: 2427569382

  Manavgat İmkb Ticaret Ve Anadolu Ticaretmeslek lisesi
  Antalya Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Manavgat İmkb Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Manavgat İmkb Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Manavgat İmkb Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi SBS taban puanları, Manavgat İmkb Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Manavgat İmkb Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANTALYA / MANAVGAT
  Adı: MANAVGAT İMKB TİCARET VE ANADOLU TİCARETMESLEKLİSESİ
  Adresi: MİMAR SİNAN MAHALLESİ OYMAPİNAR CADDESİ
  Telefon Numarası: 2427460327
  Faks Numarası: 2427428383

  Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi
  Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi SBS taban puanları, Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ
  Adı: ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ
  Adresi: 100.Yıl Bulvarı Muze Arkası Antalya
  Telefon Numarası: 2422385130
  Faks Numarası: 2422385130

  Antalya Barosu Anadolu Meslek Ve Meslek Lisesi
  Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Antalya Barosu Anadolu Meslek Ve Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Antalya Barosu Anadolu Meslek Ve Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Antalya Barosu Anadolu Meslek Ve Meslek Lisesi SBS taban puanları, Antalya Barosu Anadolu Meslek Ve Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Antalya Barosu Anadolu Meslek Ve Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ
  Adı: ANTALYA BAROSU ANADOLU MESLEK VE MESLEK LİSESİ
  Adresi: Çaybaşi Mh. 1359 Sok. Antalya
  Telefon Numarası: 2423211518
  Faks Numarası: 2423217288

  Hızır Reis Ticaret Ve Anadolu Ticaretmeslek lisesi
  Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hızır Reis Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hızır Reis Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hızır Reis Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi SBS taban puanları, Hızır Reis Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hızır Reis Ticaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ
  Adı: HIZIR REİS TİCARET VE ANADOLU TİCARETMESLEKLİSESİ
  Adresi: Yenimahalle Seyhan Cad.2416 Sok.Antalya
  Telefon Numarası: 2423267321
  Faks Numarası: 24232673212

  Yeşilbayır İmkb Anadolu Otelcilik Veturizmmeslek lisesi
  Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yeşilbayır İmkb Anadolu Otelcilik Veturizmmesleklisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yeşilbayır İmkb Anadolu Otelcilik Veturizmmesleklisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yeşilbayır İmkb Anadolu Otelcilik Veturizmmesleklisesi SBS taban puanları, Yeşilbayır İmkb Anadolu Otelcilik Veturizmmesleklisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yeşilbayır İmkb Anadolu Otelcilik Veturizmmesleklisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ
  Adı: YEŞİLBAYIR İMKB ANADOLU OTELCİLİK VETURİZMMESLEKLİSESİ
  Adresi: YEŞİLBAYIR HÜRRİYET MH. RECEP SK.NO:19
  Telefon Numarası: 2424431966
  Faks Numarası: 2424431967
 2. 2
  ADVİE
  Bayan Üye

  Cevap: Antalya Meslek Liseleri

  Reklam  antalya olunca meslek lisesi olacak ama tabiki turizm üzerine olacak ,nezihe soydan anadolu tic maslek lisesi , ümit altay aand.otelcilik meslek,ana otel turizm meslek yüksek ve daha pek çok okullar sayılabilir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi