Daha fazla gelir elde etmek için AdSense'te birden fazla reklam ağını etkinleştirme

+ Yorum Gönder
Webmaster ve Adsense Bölümünden Daha fazla gelir elde etmek için AdSense'te birden fazla reklam ağını etkinleştirme ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  crayziso
  Usta Üye
  Reklam

  Daha fazla gelir elde etmek için AdSense'te birden fazla reklam ağını etkinleştirme

  Reklam  Daha fazla gelir elde etmek için AdSense'te birden fazla reklam ağını etkinleştirme

  Forum Alev
  Daha fazla gelir elde etmek için AdSense'te birden fazla reklam ağını etkinleştirme

  Bana gelen e - mail direk buraya yapıştırıyorum. Aslında pek anlamadım. :)


  Sayın Kullanıcımız,

  AdSense hesabınızda, reklam birimlerinizden maksimum geliri elde etmenize yardımcı olmayı amaçlayan bir güncelleme yapılacağını bildirmek istiyoruz. Yakında, sayfalarınızda birden fazla reklam ağının gösterilmesine izin verebileceksiniz ve böylece, Google sertifikalı harici ağlarda bulunan reklamverenler, reklam alanınız için AdWords reklamverenleriyle rekabet edebilecek.

  Reklam ağları hakkında fazla bilgili değilseniz, AdSense'e benzer şekilde, "sahip olmadıkları sitelerde reklam alıp satmak üzere reklamverenlerle ve yayıncılarla ortaklık kuran şirketler" tanımı size bir fikir verebilir. Bu ağlardaki reklamlar, yayıncı sitelerinde gösterilmek için Google reklamlarıyla rekabet edecek ve yayıncılar için en yüksek geliri getiren reklam görüntülenecektir.

  Sitelerinizde görünen reklamların kaliteli olmasını sağlamak için, tüm katılımcı reklam ağlarının, kullanıcı gizliliği, reklam kalitesi ve hız konusundaki standartlarımıza uyduğunu onaylayan sertifikalar veriyoruz. Ayrıca, sayfalarınızda hangi ağların reklam gösterebileceğini de denetleyebileceksiniz. Belirli ağlardan veya hiçbir ağdan reklam almamayı tercih edebilirsiniz. Bu, isterseniz yalnızca AdWords reklamverenlerinin reklamlarını göstermeye devam edebileceğiniz anlamına gelir.

  Son olarak, bazı reklam ağları, kullanıcıların ziyaret ettikleri sitelerde daha alakalı reklamları göstermek için Google'ın ilgi alanına dayalı reklamcılık programına benzer araçlar kullanmaktadır. Bu reklam ağlarının, daha sonra yapacakları ilgi alanına dayalı reklamcılık çalışmaları için sitenizden veri toplamasına izin verilmeyecek, ancak, kullanıcı gizliliği yönergelerine uyan reklam ağlarının bu araçları kullanarak reklam göstermesine izin vereceğiz. Bu reklam ağlarında, kullanıcının ilgi alanına dayalı reklam gösterimini devre dışı bırakabileceksiniz. Bunu yansıtmak için, üçüncü taraf reklam sunma gereksinimlerimizi değiştirdik. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için http://adwords.google.com/support/bi...er=94230&hl=tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Bu yeni özellikler, hesabınız için otomatik olarak etkinleştirilecek ve Reklam İnceleme Merkezi'nde, belirli reklam ağlarına izin verebileceğiniz veya engelleyebileceğiniz yeni bir bölüm göreceksiniz. Yeni reklam ağlarını AdSense hesaplarına gelecek birkaç ay içinde kademeli olarak ekleyeceğimiz için, reklamlarınızda veya kazancınızda ani bir değişiklik görmeyeceğinizi lütfen unutmayın.

  Bu yenilik ve sayfalarınızda görünen reklam ağlarını yönetmeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek için http://www.google.com/adsense/suppor...ic=13522?hl=tr adresindeki AdSense Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Google AdSense Ekibi

  E-posta tercihleri: Bu zorunlu e-posta hizmet duyurusu, AdSense ürününüz veya hesabınızdaki önemli değişiklikler konusunda sizi bilgilendirmek amacıyla gönderilmiştir.

  Google Inc.
  1600 Amphitheatre Parkway
  Mountain View, CA 94043
 2. Alev
  Özel Üye

  Daha fazla gelir elde etmek için AdSense'te birden fazla reklam ağını etkinleştirme Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi